O nas

 

O nas

Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną produktów  BHP. Nasz asortyment stanowią:

– ubrania robocze,

– rękawice,

– buty robocze,

– systemy ochrony głowy, słuchu i oczu,

–  akcesoria BHP.

Oferujemy Państwu odzież roboczą z nadrukiem lub haftem według potrzeby.

Firmy współpracujące z PTR Partner BHP na zasadach umowy o współpracy – obsługiwane są na podstawie indywidualnych ustaleń, zarówno w kwestii płatności, jak i wysyłki produktów. Poszukujemy również firm i punktów zainteresowanych współpracą z naszą firmą. Partnerów, którzy wspólnie z nami mogą sprawić, aby klient był zadowolony.

Ponadto naszym celem jest zwiększenie ilości punktów i dotarcie do jak największego grona klientów zarówno indywidualnych jak i instytucjonalnych.

Partnerom współpracującym możemy zaoferować:

– szeroki asortyment produktów,

– termin płatności – ustalony indywidualnie,

– możliwość wspólnej REKLAMY – banery reklamowe, Internet.

Istnieje dodatkowo możliwość współdziałania na zasadach Franczyzny oraz Dropshippingu.

Zapraszamy do współpracy.

 

Witaj drogi Kliencie!

Prosimy Cię! Przeczytaj tą wiadomość do końca, a następnie gdy upewnisz się że już wszystko zrozumiałeś zamknij okienko, krzyżykiem znajdującym się w prawym górnym rogu!

PTR BHP. Odzież robocza i ochronna- Darmowa wysyłka.                            Ubranie robocze,trzewiki robocze, ochrona wzroku ,rękawice ochronne , spodnie robocze Itp.

W PTR-BHP, chcemy zapewnić Ci jak najlepsze usługi, aby mieć pewność, że będziesz chciał(a) korzystać z nich dziś, jutro i w przyszłości. Zajmujemy się sprzedażą detaliczną i hurtową produktów BHP: odzież robocza, rękawice, buty, kaski, nauszniki, ochrona wzroku, ochrona słuchu. Naszym celem jest także otwartość i przejrzystość. Chcemy jasno poinformować użytkowników o danych osobowych, które zbieramy w celu świadczenia usług, o tym, jak są one wykorzystywane i komu je udostępniamy.

Dnia 25 Maja 2018 weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych – w skrócie RODO!

Dlatego zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą “Polityką Prywatności” oraz “Regulaminem”, a w razie niejasności zapraszamy Cie do kontaktu!

Ciesz się zakupami!
Zespół PTR-BHP