Kontakt

 

Zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych w Gnieźnie i  Kłecku.

Firma Usługowo Handlowa Anna Urban
Wilkowyja 21/Oś
62-270 Kłecko
NIP 784-200-14-17

Gniezno ul.  Gdańska 112/114 (koło Jagody)

Godziny otwarcia:

pn – pt 7:00-17:00

sb 8:00-13:00

Zapraszamy do kontaktu:

e-mail: gniezno@ptr-bhp.pl

tel.: 888 111 797

 

Kłecko ul. Spacerowa 17

Kłecko ul. Targowa 6

Godziny otwarcia:

pn – pt 7:00-19:00

sb 8:00-19:00

Zapraszamy do kontaktu:

e-mail: sklep@ptr-bhp.pl

tel.: 539 929 009

 

 

  • Niniejszym dobrowolnie oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do kontaktu pomiędzy PTR-BHP a Moją osobą, zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018 o ochronie danych osobowych: dz. u. 2018 poz. 1000. Przedmiotowe działanie obejmuje gromadzenie, przechowywanie danych w celu kontaktu pomiędzy Sprzedawcą a Klientem.
  • Niniejszym dobrowolnie oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych czynności mającyh na celu Kontakt pomiędzy PTR-BHP a Moją osoba, zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018 o ochronie danych osobowych: dz. u. 2018 poz. 1000. Przedmiotowe działanie obejmuje gromadzenie, przechowywanie danych. Niniejsza zgoda ważna jest przez okres 12 miesięcy.
  • Oświadczenie moje jest dobrowolne, złożone bez przymusu, posiadam prawo do dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. Mam świadomość przysługującego mi prawa do cofnięcia przedmiotowych zgód w dowolnym momencie poprzez złożenia pisemnego oświadczenia. Powyższe obejmuje także prawo do bycia zapomnianym. Administratorem moich danych osobowych staje się PTR-BHP.

 

Witaj drogi Kliencie!

Prosimy Cię! Przeczytaj tą wiadomość do końca, a następnie gdy upewnisz się że już wszystko zrozumiałeś zamknij okienko, krzyżykiem znajdującym się w prawym górnym rogu!

PTR BHP. Odzież robocza i ochronna- Darmowa wysyłka.                            Ubranie robocze,trzewiki robocze, ochrona wzroku ,rękawice ochronne , spodnie robocze Itp.

W PTR-BHP, chcemy zapewnić Ci jak najlepsze usługi, aby mieć pewność, że będziesz chciał(a) korzystać z nich dziś, jutro i w przyszłości. Zajmujemy się sprzedażą detaliczną i hurtową produktów BHP: odzież robocza, rękawice, buty, kaski, nauszniki, ochrona wzroku, ochrona słuchu. Naszym celem jest także otwartość i przejrzystość. Chcemy jasno poinformować użytkowników o danych osobowych, które zbieramy w celu świadczenia usług, o tym, jak są one wykorzystywane i komu je udostępniamy.

Dnia 25 Maja 2018 weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych – w skrócie RODO!

Dlatego zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą “Polityką Prywatności” oraz “Regulaminem”, a w razie niejasności zapraszamy Cie do kontaktu!

Ciesz się zakupami!
Zespół PTR-BHP

Pin It on Pinterest