Asortyment reklamowy

Asortyment reklamowy

Ludzie noszący odzież firmową z naniesionym logo firmy – to idealny sposób identyfikacji marki.

Odzież firmowa – to obecnie coraz mocniejszy trend w zakresie budowania wizerunku firmy.

Bluzy, koszule, koszulki polo, t-shirty, polary, czy też kurtki z logo –  podniosą prestiż Twojej firmy.

Posiadamy  możliwości znakowania każdego rodzaju odzieży – przedstawiamy – kilka przykładów naszych  realizacji  oraz przykładową wycenę.

Każde zamówienie jest przez nas wyceniane indywidualnie.

  • Twoje logo lub inną grafikę ( tekst reklamy , adres www, imiona itd. ) możemy wykonać na odzieży metodą haftu komputerowego
  •  W przypadku odzieży z dwoma lub większą ilością elementów graficznych – przedstawimy wycenę opcjonalną tak aby pozostawić możliwość optymalizacji zamówienia pod względem kosztów.
  • Przykładowa cena dla tego haftu: 25,00 zł./brutto.
  • Twoje logo umieszczone na piersi wykonane na odzieży metodą haftu komputerowego.
  •  W przypadku odzieży z dwoma lub większą ilością elementów graficznych – przedstawimy wycenę opcjonalną tak aby pozostawić możliwość optymalizacji zamówienia pod względem kosztów.
  • Przykładowa cena dla tego haftu: 15,00 zł./brutto.
Oferujemy Państwu możliwość naniesienia nadruku na odzież odblaskową.Nadruki mogą być jedno lub wielokolorowe z przejściami tonalnymi do zdjęć włącznie.
Szczególnie polecamy:
  • kamizelki odblaskowe z nadrukiem – dla dzieci
  • kamizelki odblaskowe z nadrukiem – dla dorosłych

Przykładowa cena za nadruk na kamizelce: 15,00 zł./brutto

Peleryna fryzjerska z nadrukiem to doskonały gadżet cieszący się sporym zainteresowaniem. Zakładając klientowi personalizowaną pelerynę oswajasz go ze swoją marką.

Przykładowa wycena nadruku na pelerynie: 20,00 zł./brutto

W dzisiejszych czasach koszulki z nadrukiem cieszą się dużą popularnością. Mogą spełniać wiele ról. Być manifestacją poglądów noszącego, rozbawiać oglądających lub czytających ją przechodniów i znajomych. Mogą również być bardzo oryginalną pamiątką lub prezentem. Zastosowań dla koszulek z nadrukiem jest mnóstwo i ogranicza nas właściwie tylko nasza wyobraźnia. Nadruki na koszulkach wykonujemy w bardzo przystępnej cenie, skontaktuj się z nami aby ustalić szczegóły. Dla osób, które chcą posiadać unikatową koszulkę, możemy stworzyć taką już od jednej sztuki.

Przykładowa wycena nadruku na koszulce: 20,00 zł./brutto.

 

 

Witaj drogi Kliencie!

Prosimy Cię! Przeczytaj tą wiadomość do końca, a następnie gdy upewnisz się że już wszystko zrozumiałeś zamknij okienko, krzyżykiem znajdującym się w prawym górnym rogu!

PTR BHP. Odzież robocza i ochronna- Darmowa wysyłka.                            Ubranie robocze,trzewiki robocze, ochrona wzroku ,rękawice ochronne , spodnie robocze Itp.

W PTR-BHP, chcemy zapewnić Ci jak najlepsze usługi, aby mieć pewność, że będziesz chciał(a) korzystać z nich dziś, jutro i w przyszłości. Zajmujemy się sprzedażą detaliczną i hurtową produktów BHP: odzież robocza, rękawice, buty, kaski, nauszniki, ochrona wzroku, ochrona słuchu. Naszym celem jest także otwartość i przejrzystość. Chcemy jasno poinformować użytkowników o danych osobowych, które zbieramy w celu świadczenia usług, o tym, jak są one wykorzystywane i komu je udostępniamy.

Dnia 25 Maja 2018 weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych – w skrócie RODO!

Dlatego zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą “Polityką Prywatności” oraz “Regulaminem”, a w razie niejasności zapraszamy Cie do kontaktu!

Ciesz się zakupami!
Zespół PTR-BHP

Pin It on Pinterest